2 апреля-Всемирный день распространения информации о проблеме аутизма

2 апреля Всемирный день распространения информации о проблеме аутизма, учрежденный Генеральной ассамблеей ООН. 
В знак поддержки детей с аутизмом проводится международная акция Light It Up Blue — Зажги синим! Акция была запущена американской организацией Autism Speaks. И переросла в международное объединяющее информационное движение. В разных странах мира синим подсвечивают «главные» сооружения, в том числе небоскребы в мегаполисах США, Эйфелеву башню в Париже, Биг-Бен в Лондоне.Информирование об аутизме – это не только акция 2 апреля, это все, что мы должны делать 365 дней в году.


ВИЧ: вопросы и ответы

Семинар проводит врач-педиатр 
Турлюн Вита Анатольевна


Акция "Мифы и правда о наркотиках! "

"Расскажите детям правду, прежде чем они попробуют наркотики. Мифы и правда"

 

 

💡Так звучит новая акция "Клиники, дружественной к молодёжи".Откровенная в

стре

ча подростков и специалистов КДМ, в которой были даны правдивые данные о наркотиках, механизмы их действия и влияние на тело, и разум.

 

Реальные люди, реальные истории из жизни.

 

 

 

А что выбираешь ТЫ?


1 грудня 2017 року відбудеться вебінар  «ЗАХИСТИ СЕБЕ ВІД ВІЛ/СНІДу»


10 октября - Всемирный день психического здоровья!

10 октября мир по инициативе Всемирной федерации психического здоровья (World Federation for Mental Health) мир отмечает Всемирный день психического здоровья (World Mental Health Day)
ПОМНИТЕ! 💡Психическое здоровье является неотъемлемой частью и важнейшим компонентом здоровья. Оно определяется как состояние благополучия, при котором каждый человек может реализовать свои способности и собственный потенциал, противостоять обычным жизненным стрессам, а также продуктивно и плодотворно работать. 😊

26 сентября - Всемирный День контрацепции!

26 сентября - Всемирный День контрацепции (World Contraception Day).📣⚠️   Цель СЕГОДНЯШНЕГО дня — снижение высокого уровня незапланированных беременностей, а главный девиз: «Contraception: It’s Your Life, it’s your responsibility», что в переводе на русский язык означает: «Контрацепция: это ваша жизнь, это ваша ответственность»!☝️В настоящее время существует большая потребность в расширении знаний по вопросам контрацепции среди молодых людей в возрасте 15–25 лет! ВАЖНО ПОМНИТЬ 🤔 Сексуальное и репродуктивное поведение может наложить отпечаток на всю последующую жизнь!


"Місто дитинства". Інтерактив з дітьми та батьками

23 вересня 2017 року  фахівці відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» КУ «ЗМБДЛ №5» приняли участь у форумі «Місто дитинства» – простір для щастя.

На форумі всі бажаючі, а особливо діти та батьки, мали змогу дізнатися від кваліфікованих спеціалістів лікарні:

  • як зберігти своє здоров’я у школі та вдома, коли тебе не розуміють навколо;
  • до кого можна звернутися за допомогою у «критичній» ситуації, якщо звернутися ні до кого;
  • які проблеми можливо вирішити за допомогою фахівців відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» КУ «ЗМБДЛ №5»;
  • та багато інших відповідей на актуальні для дітей та батьків питання.

Також, проведено  інтерактив з дітьми та батьками на тему: «Ми обираємо здоровий спосіб життя. А ти?», у форматі: «питання-відповідь» з елементами  арт-терапії. Тема здоров’я турбує не лише батьків – ця тема також цівава і дітям. Всі діти та батьки мали змогу отримати відповіді на питання, що їх турбують від кваліфікованих фахівців.

З додатковою інформацією про роботу, консультації фахівців відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» КУ «ЗМБДЛ №5» можливо на веб-порталі:  https://zpkdm5.jimdo.com/.


В Запоріжжі відтепер можна отримати медичну консультацію онлайн

Розташована на базі 5-ї міської дитячої лікарні “Клініка, дружня до молоді” отримала нове технічне оснащення. Завдяки гранту, виграному у конкурсі соціальних ініціатив “Ми — це місто”, що проводить комбінат Запоріжсталь, були закуплені відео-камери, плазмовий телевізор, друкарська техніка та створений веб-портал. Відтепер лікарі отримали можливість проводити вебінари, а підлітки та молодь мають змогу отримати відповіді на всі питання, що їх турбують, не виходячи з дому.

Вже протягом року на базі п’ятої міської дитячої лікарні працює “Клініка, дружня до молоді”. Цей підрозділ надає допомогу підліткам як у медичних, так і в соціальних питаннях. Безкоштовні консультації тут проводять гінеколог, уролог, дерматовенеролог, педіатр, ендокринолог та психолог.

За рік послугами клініки скористалися понад 2 тисячі містян. А завдяки гранту конкурсу соціальних ініціатив “Ми — це місто”, що проводить комбінат Запоріжсталь, з’явилася можливість надати допомогу більшій кількості пацієнтів. На 50 тисяч гривень придбали відеокамери, ноутбук, плазмовий телевізор та друкарську техніку. А ще — був створений спеціалізований веб-портал, де усі охочі зможуть отримати консультації в режимі онлайн.

Проведення семінарів та вебінарів, створення тематичних листівок та брошур, спілкування на сторінках у соцмережах з лікарями, а головне анонімна і безкоштовна допомога від спеціалістів — мета подальшої роботи клініки.


"Місто дитинства"-первый форум для родителей! 23 сентября 2017!

23 сентября с 12:00 до 13:00 специалисты клиники проведут интерактив с подростками в формате вопрос-ответ на тему "Мы за здоровый образ жизни, а ты?"

 

Подростки и их родители смогут узнать:

- как сохранить свое здоровье в школе и дома, когда тебя абсолютно не понимают?
- что подросток должен рассказывать родителям, а что имеет законное право оставить в секрете?
- кому рассказать о проблеме, если рассказать некому?
- какие проблемы можно решить, обратившись к специалистам клиники, дружественной к молодежи?


Перемога проекту лікарні «СПІЛКУВАННЯ БЕZ МЕЖ» в конкурсі соціальних ініціатив «Мы – это город»!

5 травня 2017 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу соціальних ініціатив «Мы – это город» ПАТ «Запоріжсталь». 
Проект лікарні «СПІЛКУВАННЯ БЕZ МЕЖ» отримав перемогу та грант на його реалізацію. Завдяки чому, стане можливим створення професійного теле-медіа-центру на базі лікарні та спеціалізованого веб-порталу «Беz МЕЖ» для організації безперервного інтерактивної просвіти населення м.Запоріжжя, особливо дітей шкільного віку, підлітків і молоді з питань здорового способу життя. 
Реалізація проекту дозволить дітям, підліткам та молоді, а також всім зацікавленим особам у будь-який час і у доступному форматі отримувати кваліфіковану, доступну інформацію з важливих та актуальних питань щодо збереження здоров’я та здорового способу життя, а також підтримку у нестандартних ситуаціях. 
Впровадження проекту об’єднає зусилля фахівців (медичних спеціалістів, психологів, педагогів) та молодь на єдиному шляху до формування здорового способу життя.


Щаслива родина-міцна країна! Фестиваль сім"ї  28.05.17.

«Счастливая семья – крепкая страна»! База каждой семьи – это дети. Именно поэтому масштабный фестиваль семьи собрал в это воскресенье тысячи запорожских детей и взрослых. По случаю празднования Дня защиты детей в «Дубовой роще» веселились, учились, готовили и пробовали вкусности, встречались, общались и строили планы на будущее наши запорожцы. Для клиники КДМ фестиваль семьи стал хорошим новшеством. 😊В течение фестивального дня десятки локаций, как ярмарка профессий, городок эмоций, катание на байдарках, ярмарка спорта, городок мороженого и другие площадки позволили запорожцам проявить свои таланты, пообщаться и сплотиться, а нашей клинике наладить ДРУЖЕСКИЕ отношения с благотворительными организациями и фондами Запорожья! P.S. С 2016 года проведение фестиваля поддерживает правительство Германии в рамках Инициатив инфраструктурной программы для Украины.


UrbanFest'2017

В парке Победы прошел молодежный фестиваль уличной культуры URBAN FEST'17! Клиника, дружественная к молодежи приняла активное участие в программе фестиваля, и тем самым осветила запорожскую молодежь города о важности безопасного сексуального поведения, профилактики инфекций передающихся половым путём, а также вредных привычек. Берегите свое здоровье! 🤓👆


Підтримайте проект                 «Спілкування беZ меж»

КУ «ЗГМДБ №5» и отделение медицинской помощи подросткам и молодежи «Клиника, дружественная к молодежи» принимает участи в конкурсе социальных проектов Запорожсталь «МЫ - ЭТО ГОРОД», наш проект «Общение беz границ». 

 

Огромная просьба поддержать наш проект проголосовав по ссылке: 

http://www.zmbdl5.zp.ua/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82-%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D0%BA%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B1%D0%B5z-%D0%BC%D0%B5%D0%B6/


«Клініці, дружньої до молоді» один                рік! Підбиваємо підсумки

Враховуючи стрімкий ріст проблем з психологічним та фізичним здоров’ям у дітей, підлітків та молоді, зокрема, поширення наркоманії, ВІЛ-інфекції, тютюнопаління, суїцидальної поведінки, зміни харчової поведінки (анорексія, булемія, ожиріння) тощо, а також використовуючи позитивний досвід провідних Європейських країн актуальним було створення на базі КУ «ЗМБДЛ №5» відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» (далі – КДМ).

З метою реалізації цієї ідеї у 2015 році лікарня взяла участь у конкурсі соціальних проектів ПАО «Запоріжсталь» та отримала грант у розмірі 50 тис.грн., на які проведено ремонт відповідного приміщення для організації роботи відділення. За підтримки Дитячого фонду ООН / ЮНІСЕФ в Україні відділення оснащено необхідним обладнанням та витратними матеріалами, зокрема, гінекологічним кріслом і кольпоскопом, тестами на визначення ВІЛ та інших інфекцій, що передаються статевим шляхом, тестами на визначення вагітності та контрацептивами.

У квітні 2016 року на базі КУ «ЗМБДЛ № 5» розпочала свою роботу «Клініка, дружня до молоді».

За перший рік роботи за медичною та психологічною допомогою до фахівців відділення звернулося понад 1600 осіб і з кожним днем кількість відвідувачів зростає.

Підлітки та молодь звертаються до КДМ у разі виникнення будь-якої, навіть «нестандартної» проблеми та можуть розраховувати на цілковиту анонімність та конфіденційність, при бажанні, не повідомляючи своє ім’я. Отримати консультаціії та обстеження, у т.ч. кольпоскопію, тестування на ВІЛ та інші інфекції, що передаються статевим шляхом може абсолютно кожен, у віці від 10 до 24 років, незалежно від місця проживання, на БЕЗКОШТОВНІЙ ОСНОВІ!

В КДМ завжди панує привітна, доброзичлива та спокійна атмосфера. Там ви ніколи не побачите черг, адже ведеться попередній запис на прийом і кожен клієнт приходить на зазначений час.

Доступність, доброзичливість, добровільність, анонімність, конфіденційність та задоволеність клієнтів послугами – головні принципи роботи КДМ!

Фахівцями відділення проводиться активна інформаційна кампанія серед підростаючого покоління з питань популяризації здорового способу життя, а саме: опубліковано понад 35 авторських статей; постійно проводяться заняття з пацієнтами стаціонару та учнями навчальних закладів Хортицького та Дніпровського району та іншими зацікавленими особами. Запроваджено Skype-консультації, проведення тематичних вебінарів.

У своїй роботі фахівці «Клініки, дружньої до молоді» плідно співпрацюють з навчальними закладами, соціальними службами, поліцією, благодійними, волонтерськими організаціями та іншими структурами.

У відділенні ведуть прийом: педіатр, гінеколог, дерматовенеролог, уролог, ендокринолог та практичні психологи.

Отримати консультацію можна не лише очно, але й заочно в он-лайн та телефонному режимі.


Вебинар для мальчиков (05.04.17) в 13:30

Тема: "Гигиена мужских половых органов. Воспалительные заболевания. Травмы."

                                         Приглашаем всех желающих!

 

Вебинар проводит Свекатун Вячеслав Николаевич: детский уролог, хирург, аспирант кафедры детских болезней ФПО.

http://babykrok.com.ua/p_376.html

 

Для подключения обращайтесь по тел.: 

224-93-23; (068) 084-60-06; (095) 421-80-34

Как подключиться к вебинару:

http://babykrok.com.ua/p_268.html


21 марта - Международный день с синдромом Дауна


Школа Джур з 26.06 по 01.07.16


"Клиника,дружественная к молодежи". Открытие!